Over TV Oranje

Postadres

Postbus 153
8330 AD
Steenwijk

 

E-mailadressen

Algemeen e-mailadres info@tvoranje.nl
Muziekredactie muziek@tvoranje.nl
TV Oranje Shop  shop@tvoranje.nl
Adverteren verkoop@tvoranje.nl
Promotionele zaken promotie@tvoranje.nl
Showflits aanmelding showflits@tvoranje.nl
Shownieuws shownieuws@tvoranje.nl
Supporters supporters@tvoranje.nl
Helpdesk internetstream helpdesk@paystream.tv
Jur Bron jur@tvoranje.nl
Gerard Ardesch gerard@tvoranje.nl
Bas Ardesch bas@tvoranje.nl
Nico Silvius nico@tvoranje.nl

 

Aanleveren videoclips/DVD'S

Je eigen clip op TV Oranje? Dat kan! Clips kunnen in een voor uitzending geschikt formaat digitaal worden aangeleverd via bijvoorbeeld WeTransfer. Denk aan het duidelijk en correct vermelden van artiest en titel, plus de contactgegevens van jezelf. Een clip mag geen titels in beeld bevatten en mag niet vooraf worden gegaan door colorbars/slates of andere uitingen. Daarnaast mag het bestand niet onnodig zwart aan het begin en eind bevatten.
 

Ons adres: TV Oranje muziekredactie, Postbus 153, 8330 AD Steenwijk muziek@tvoranje.nl

 

Bij deze aanbieders kun je TV Oranje ontvangen:

Ziggo KPN Interactieve TV CanalDigitaal

Ziggo - TV Plus + Extra

Kanaal 610

KPN Interactieve TV

Pluspakket - Kanaal 412

CanalDigitaal

Basispakket

     
Caiway Delta Digitale TV TV Vlaanderen
Caiway
Basispakket - Kanaal 57

DELTA Digitale TV

Pluspakket - Kanaal 211

TV Vlaanderen

Basic Light Pakket

     
Hertzinger Stipte Kabelnoord
Hertzinger
Basispakket

Stipte

Basispakket

Kabel Noord

Basispakket - Kanaal 360

     
Fiber.nl CAI Harderwijk Cogas

Fiber.nl

Basispakket - kanaal 21

CAI Harderwijk - Basispakket

(analoog + digitaal)

Cogas Kabel

Basispakket (analoog)

     
TV Oranje Livestream Kabeltex Sparql

TV Oranje Livestream

Klik hier voor meer info

Kabeltex - Kanaal 233

Pluspakket Muziek

Sparql

Premium Pakket

     
              Telfort Interactieve TV     XS4ALL

Vodafone

Kids & Music pakket

Telfort Interactieve TV

Pluspakket

XS4ALL

Pluspakket - Kanaal 412

     
      Stichting Kabelnet Veendam Online.nl  

Stichting Kabelnet Veendam

Basispakket

Online.nl

Basispakket Interactieve TV

 

 

In de plaatsen Volendam, Borculo, Bleiswijk en Krimpen aan den IJssel is TV Oranje te ontvangen in het analoge basispakket.

 

TV Oranje is een onderdeel van TV Digitaal BV.

 

Ferry de Lits & Jill Helena - 'Vraag niet meer waarom'

Week 17

Ferry de Lits & Jill Helena
'Vraag niet meer waarom'


TV Oranje is supporter van: