Over TV Oranje

Postadres

Postbus 153
8330 AD
Steenwijk

Aanleveren videoclips

Dat kan! Clips kunnen in een voor uitzending geschikt formaat digitaal worden aangeleverd via bijvoorbeeld WeTransfer. Denk aan het duidelijk en correct vermelden van artiest en titel, plus de contactgegevens van jezelf. Een clip mag geen titels in beeld bevatten en mag niet vooraf worden gegaan door colorbars/slates of andere uitingen. Daarnaast mag het bestand niet onnodig zwart aan het begin en eind bevatten.

 

TV Oranje accepteert alle typen bestanden maar houd er rekening mee dat niet alles geschikt is voor uitzending op televisie. Let er bijvoorbeeld op dat je videoclip de juiste resolutie, framerate en bitrate heeft. Bij een gebrek aan beeldkwaliteit helpt het vaak niet om het bestand te converteren. Het heeft daarom de voorkeur om het originele bestand bij ons aan te leveren. Als er problemen zijn met het bestand hoor je dat van onze muziekredactie. Je kunt ook altijd advies vragen aan een audiovisueel bedrijf of professional.

 

Ons adres: TV Oranje muziekredactie, Postbus 153, 8330 AD Steenwijk muziek@tvoranje.nl

 

Bij deze aanbieders kun je TV Oranje ontvangen:

Ziggo KPN Interactieve TV CanalDigitaal

Ziggo - TV Plus + Extra

Kanaal 610

KPN Interactieve TV

Pluspakket - Kanaal 112

CanalDigitaal

Basispakket

     
Caiway Delta Digitale TV TV Vlaanderen
Caiway
Basispakket - Kanaal 57

DELTA Digitale TV

Pluspakket - Kanaal 211

TV Vlaanderen

Basic Light Pakket

     
Hertzinger Stipte Kabelnoord
Hertzinger
Basispakket

Stipte

Basispakket

Kabel Noord

Basispakket - Kanaal 360

     
Fiber.nl CAI Harderwijk Cogas

Fiber.nl

Basispakket - kanaal 21

CAI Harderwijk - Basispakket

(analoog + digitaal)

Cogas Kabel

Basispakket (analoog)

     
TV Oranje Livestream Kabeltex Sparql

TV Oranje Livestream

Klik hier voor meer info

Kabeltex - Kanaal 233

Pluspakket Muziek

Sparql

Premium Pakket

     
              Telfort Interactieve TV     XS4ALL

Vodafone

Kids & Music pakket

Telfort Interactieve TV

Pluspakket

XS4ALL

Pluspakket - Kanaal 412

     
      Stichting Kabelnet Veendam Online.nl  

Stichting Kabelnet Veendam

Basispakket

Online.nl

Basispakket Interactieve TV

 

 

In de plaatsen Volendam, Borculo, Bleiswijk en Krimpen aan den IJssel is TV Oranje te ontvangen in het analoge basispakket.

E-mailadressen

Algemeen e-mailadres info@tvoranje.nl
Muziekredactie muziek@tvoranje.nl
TV Oranje Shop  shop@tvoranje.nl
Adverteren verkoop@tvoranje.nl
Promotionele zaken promotie@tvoranje.nl
Showflits aanmelding showflits@tvoranje.nl
Shownieuws shownieuws@tvoranje.nl
Supporters supporters@tvoranje.nl
Helpdesk internetstream helpdesk@paystream.tv
Jur Bron jur@tvoranje.nl
Gerard Ardesch gerard@tvoranje.nl
Bas Ardesch bas@tvoranje.nl
Nico Silvius nico@tvoranje.nl

 

TV Oranje is een onderdeel van TV Digitaal BV.

 

De Dikdakkers - ‘Dans! Dans! Dans!’

Week 47

De Dikdakkers
'Dans! Dans! Dans!'


TV Oranje is supporter van:

Puur NL

Oranje Top 30

De Oranje Top 30 bij jouw
lokale omroep? Lees meer...